Mrh 24 Gunluk Yavrulara

cakil19921

et suyu versem herangi bir sorun olurmu

24 CEVAP

Bence hafif olur sen şöyle tereyağlı 1 buçuk iskender söyle makbule gecsin

cakil19921

hepinişze tesekurlar lakin suan dedigim gibi katı birsey veremiyorum cunku dıskılama olmuyor et suyu surekli vermicem tabiki biliyorum yag ishal yapar bir gun once tavuk haslamaya saldırdılar anneleri yerken lakin korktugum kısım bu katı seylerı yıyorlar lakin dıskılamıyor annesıde cok fazla ilgilenmiyorum emziriyor sadece tuvalet ihtiyaclarına bende yardım etmeye calısıyorum lütfen dogru durust cevap yazmayacaklar yorum yazması simdiye kadar bir tane cıktı lakin simdi uyarıyım bildigim birsey olsayda yazmadım annesinede veridim bugun

Elifmuzeyyen

Dr natures yavru kedi sut tozu 200 gr ***.com da 15 tl. Sizin fiyat konusunda bir yanlisiniz olmali

Elifmuzeyyen

26 tl ye de var 75 tlye de. Siz internetten arastirabilirsiniz bircok marka satiliyor yine de alamiyorsaniz patiliyo sayfasindaki karisimi yapin lutfen et suyu verilmez. Iyilik yapmaya calisirken kotuluge neden olmamak lazim cabanizi takdir ediyorum evet ama her seyin de bir oluru var bazen sartlari zorlamak durumunda kaliyoruz

cakil19921

Zaten et suyu vermeden sormak istedim cevaplarını aldım herkese teşekkürler ya merkezde oturduğum için buradaki veteninerler daha pahalı satıyorlar bende sasirdim

cakil19921

Veteriner sordum ıslak mama kullanabilirsin dedi sizce

cakil19921

Arkadaşlar süt tozun pahalı olmasının nedenine markası veteninerler ucuz satılan süt tozlarini onermedide gerçi bulamadimda

Elifmuzeyyen

Yok dogrudur markadan markaya değişir zaten. Veterinerler kar da koyuyorlardir haliyle. Alis fiyatiyla satmazlar. Et suyundansa yas mama vermek daha iyidir en azindan kimyasi uygun

cakil19921

tsk ederim