Applaws Mama Öneri

aleyn

arkadaşlar merhaba applaws mama yı türkiyede satan firma ************da büyük paketlerden bölerek açık mama mantıgıyla da satış yapıyor birkaç çeşidin bu haliyle tahılsız bi mama için çok uyguna geliyor. mama arayışında iseniz uygun fiyatlı güzel bi mama arıyorsanız deneyebilirsiniz linkte tavuklu somonlu çeşidi var.

2 CEVAP

beautifulcat

Acaba güvenilir mi biliyor musunuz, sktt'si falan. :) Teşekkür ederiz bu arada

aleyn

normalde açık mama almaya karşıyım ben de ama normalde de satıcı applawsı türkiyede satan tek site, bi arkadaşım almıştı bana da o önerdi sordugunda büyük paketi açar açmaz 1er kg olarak böldüklerini ve sktsini sorunca yazmışlar. arkadaş da kokusunun gayet yerinde oldugunu kedisinin de severek yediiğini söyledi. siz de sorularınız varsa ordan sorabilirsiniz. rica ederim normalde pahalıya geliyor paketleri böyle olunca epey uygun gördüm o yuzden paylaşmak istedim.