Yavru Golden Beslenmesi

puddinj

Merhaba. Yaklaşık iki buçuk aylık goldenıma günde kaç defa, ne kadar mama vermeliyim? Günde üç kez, mama kabı dolu şekilde veriyordum ama kilo aldı, karnı falan şişti. 3 kere verin demişlerdi ama fazla kilo aldı sanırım. Veterinere sordum o da net bir şey demedi. Önerilerinizi bekliyorum.

5 CEVAP

Ben az az 3 öğün veriyordum küçükken ve kilosu normaldi

cakil19921

Söyle mamasını değiştirin başka mama alın çünkü yavru olduğu için 3 4 kere beslenmeli aldığın mama çok fazla aldırıyor farklı ürünler al

cakil19921

Kesinlikle ikiye düşürme

Bence mama yı değiştirebilirsin ve zaten golden retriever cinsi köpekler kilo almaya eğilimlidir o yüzden dikkatli olmanızı öneririm kesinlikle miktarıni değiştirmemelisin

puddinj

Mamasını değiştireceğim zaten. Sabah akşam dolu olarak versem mi diye düşünüyordum ama iyice kafam karıştı. Çok olmamakla birlikte günde 3 mü yapsam yine acaba?