Bu Köpeğin Cinsi Ne Olabilir.

Dogi2018

Dışarıda bulundu .Köpek saldırısına uğramış. Isırılmış. Veterinere gitti.kırık çıkık yok. Keyifsiz üzgün ve korkmuş durumda. İyileşene kadar bakılacak. Nasıl keyiflenir bu yavrucak.

4 CEVAP

LoveAnimals

Dediğiniz gibi saldırıya uğradiysa onla oynamaya çalışın sesinizi iyice yumuşatarak güzel sözler söyleyin cinsi melez olabilir

Tikih

Bana pitbull kırması gibi geldi. Ona en sevdiği şeyleri verin hergün onunla ilgilenin . Yaş mama verin. Ödıl mamaları verin oyuncak alın ve onunla olabildiğince nazik konuşup empati kurun

KediSORUN

Boksör ???

KediSORUN

Ayy kusura bakmayın sanırım pekde boksöre benzemiyor