Hamsterim Çok Halsiz Gözlerini Açamıyordu Açtım Şimdi Uyuyor Ne Olmuş Olabilir

Dün banyo yaptırdım üşütmüş olabilirmi

12 CEVAP

Ve tirtriyo

Elifmuzeyyen

Usutmus olabilir kurutsaydiniz keske sac kuruutma makinesinin ne cok soguk ne cok sicak ayari oluyor ya. En azindan yas kalmazdı tüyleri

Kurutma makinesiyle kurutabilirdiniz ıslak kaldiysa üşütmüş olabilir

Bizim şakir anlar o işlerden isterseniz baksin bi :)

Hamsterı neden yıkarsın?

Su akbı kadar bi su vardı onda yıkandı alıp banyo yaptırmadım hayvana

Uşütmüş se ne yapmalıyım

Elifmuzeyyen

Veterinere gidin siz bence. Hamster hic bilgi sahibi olmadığım bir canli malesef bir sey diyemiyorum

Bana yakın bi veteriner yok

Elifmuzeyyen

Valla soz konusu bir can. Yakin uzak diye bir sey dert olmamali yikayarak bir hata yapmissiniz telafisi de size dusuyor.

Nasıl ulaşırım