Tuvaletını Yapamıyor 3 Gündür Damla Damla Sıvı Gelıyor Ne Yapmalıyım

Bagupeli

Merhabalar kopegım yaklaşık üç gündür büyük tuvaletını yapamıyor keyif yerınde oynuyor zıplıyor tuvaletını sık sık yapmaya çalışıyor yapamıyor sadece çok az sıvı gelıyor sut verıyorum sebze vermeye çalışıyorum veterınere goturmelımıyım bılemedım

2 CEVAP

Elifmuzeyyen

Sut vermeyin ishal olur bu sefer su kaybetmeye başlar. Veterinere goturun burdan hicbir yardim yapilamaz size. Ve tuvalet meselesi cok ciddi bir durum. Diskilayamayinca zehirler hayvani. Tuvaletini yapamayan bir kedimiz vardi veteriner lavman vermisti mesela. Size yardimci olabilecek tek kisi veteriner. Lutfen hemen gidin

Bagupeli

Çok teşekkür ederım Elif müzeyyen