Sizlerin Sayesinde

Tikih

Arkadaşlar merhaba.şu ana kadar sorduğum sorulara nazik,tatlı,hoşgörülü cevaplar verdiğiniz için çok teşekürler.biliyorsunuz ki kömür kızım doğum yaptı ve biz 10.katta oturuyoruz.en büyük korkum yavrulların 10.kattan düşmesiydi.ancak içimi rahatlatınız.kömürün doğumundada muratttt çok yardımcı oldu.burdan muratttt'a (en çok destekleyen kişi)felishuman :)) loveanimals,minikbella ve scot'a çoook teşekürler

8 CEVAP

Minikbella

Asıl biz çok teşekkür ederiz. Sen sor biz yardımına koşarız. Her zaman her daim arkandayım. Zaten sen bize güvenmesen, güvenini vermesen biz sana yardımcı olamazdık. :)))

Tikih

Teşekkürler minikbella :)))

Ben teşekkür ederim yeni yavrularla sana çok çok kolay gelsinn.. işin zor ama sen halledersin :))

Tikih

Teşekkürler murag

Ne demek begüm :)

Tikih

:))

Tikih

Çoğu sorumda güzel cevap verdiğin için çok teşekürler (herkes için)

Tikih

Tabi nurada,lamiaaslan123 ve bilgeylm'zı unutmamak gerek size de çok teşekür ederim