Kedim Ödül Maması Yermi

esma6363

Benim kedim kuru mamayi ağzina sürmüyo ona ödül mamasi sipariş verdim acaba yermi

11 CEVAP

esma6363

Olur bi bakarim umarim yer herzaman tavuk yiyo başka yemiyo vitaminsiz kaliyo

aleyn

kuru mama yemesi için yollar deneyin belki tadını beğenmiyordur ne veriyorsunuz, nasıl besliyorsunuz.. ödül maması günde en fazla bikaç tane verilen bir şey beslenme için kullanamazsınız ki üstelik tadı normal mamaya gçre daha iyi oldugundan onun tadını alınca bir daha mamaya hiç bakmayabilir.

Benim köpeğimde kuru mamayı yemiyordu ama değiştirince kuru mamasını yemeye başladı ve ben mama yemediği zaman 2 veya 3 tana ödül maması veriyordum

Ama kedi yermi pek emin değilim

esma6363

Goody marka kullanıyorum bi ara yedi sonra babam et verince yememeye başladi

esma6363

Zaten mama niyetine kullanmiycam yani para verdim o kadar boşa gitmesin diye acaba yer mi diye sordum inşallah yer

aleyn

ha yer tabi ama günde birkaç tane verin bir de goody çok kötü bi mama sokaktaki kediler bile yemiyor. daha iyi bi mamaya geçmenizi öneririm hem tat hem de içerik olarak daha besleyici.

esma6363

Bunu bilmem iyi oldu birsahaki sefere başka marka alırım cevaplariniz için çok teşekkür ederim böyle yardımsever insanlar beni mutlu ediyo

aleyn

rica ederim ne demek, matisse mamanın güzel çeşitleri var hem yavrulara hem yetişkinlere yönelik hem içeriği de güzel genelde yemeyen kedi de görmedim bi bakabilirsiniz.

Sevdakkus

2 aylık kedim proplan kuru mamasını çok severek yiyor. Tavsiye ederim :)

burlo

N&D markaya geçmenizi öneririm. kuru ve yaş mama karıştırırsanız yiyebilir. ayrıca benim kedim ödül maması yemedi çok marka kullandım ama sevemedi. fazla ümitlenmeyin bence:(