Sokaktaki Kedi Ve Köpekler İçin Ne Sıklıkla Mama Alıp Veriyorsunhz?

Gumusgumus

Anket

Günde 1 defa
(5 oy)
Haftada 1 defa
(0 oy)
Haftada 2-3 defa
(1 oy)
Ayda 2-3 defa
(0 oy)
Toplam (6 oy)

Merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktı sokak hayvanları için ne sıklıkla mama alıp veriyorsunuz kuru mama mı daha iyi yaş mı ?

6 CEVAP

Ikisi de iyi sokaktaki kedi ve kopekler icin hepsi cok degerli.
Ben 7,5 kiloluk bir mama aldım ve dışarı çıktığımda hep küçük bir poset mama olur çantamda, gittiğim yerlerde aklıma geldikçe ve kedi gördükçe mama koyarım. Yaş mama en iyisi tabi. Bütçen yetiyorsa yaş mama alman daha iyi olur.

aleyn

günde 1 defa belirlediğim birkaç yere koyuyorum oraya alışan kediler var gelip yiyorlar haftada bir ya da iki kez yaş mama koyuyorum **********nınkilerden.. arada da evde yaptıgım tavuklu ciğerli pirinçli karışımlardan..

burlo

ben bahçemdeki köşeye her gece büyük bir kap kuru mama koyuyorum. 6-7kedi geliyor ortalama. son zamanlarda yavru kediler de gelmeye başladı onlara kendi kedimin mamasından vermeye çalışıyorum. kediler için 6kilo mama kullanıyorum aylık. yaş mama çok nadir verebiliyorum.

burlo

kedime N&D marka, sokak kedileri için obivan marka kullanıyorum

Gumusgumus

Sokak hayvanları için aylık evinize düzenli uygun fiyatlı hem yaş hem kuru mama gelse nasıl olur sizce?

panpisko

Ayda 30 kilo mama sokaktakiler için , 10 kilo mamada evdekiler için alıyorum