Kedi Bakımı

uyuyankedi

merhabalar kedime bir malt krem aldım fakat kedim malt krem aldığımdan beri mama yemiyor ? iştahını nasıl arttırabilirim mama değiştirmedim oysaki

2 CEVAP

Heiter

Bence malt macunu bırakın, en azından kullanıldığınız o markayı. Biz malt macun kullanmıyoruz çünkü kedimiz kısa tüylü ve tüy dökümü az. Zaten dışkıyla atıyor tüyleri.

Eğer iştahı açılsın diyorsanız, vitamin macunlarını ve ödül mamalarını tavsiye ederim.

Evvelden iştahla yediği bir mamayı şimdi yemiyorsa dönemsel bir durum olabilir. Bizim oğlan kızgınlık zamanlarında veya kısırlaştırma ameliyatı sonrası böyle olmuştu. Ciddi kilo verdi. Şimdi size tavsiye ettiğim yöntemle eski haline döndü. Sizin kedinizde de bu tip değişiklikler olduysa iştah kaybı normaldir.

uyuyankedi

teşekkür ederimç