Genesis Pure Canada Köpek Maması Kullananlar Yardımcı Olabilir Mi?

rexoloji

1.5 yaşında cavalier king charles oğlum için düzenli olarak yiyebileceği bi mama arıyorum. internet sitelerinde tabii ki hep öven yazılar var ama ben gerçekten kullanan insanların yorumlarını da bilmek istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

3 CEVAP

LoveAnimals

friolero? kedinize köpek maması mı verdiniz????

mustafaparlak

Ben şahsen kullanmadım ama kullandığını bildiğim bir kişinin köpeğine çok iyi gelmişti. Ondaki alerji sorununu geçirmişti.

Friolero

Ben kedim için kullandım. Baya da araştırmıştım. Mama hakkında pek bilgi sahibi insan bulamamıştım. Siteden bi kaç insan yardımcı olmuştu.
çok memnun kalmıştım. Ancak tiyat olarak fazla geldi bize.

Bu arada instagram adreslerinden tester istemiştim. Eğer denemediyseniz aklınızda bulunsun.