Bilgilendirme!!!

guineapigela

Bugun. Mahalle kopegimizin yavrularina bakmaua gityim ve annelerine mama getirdim.Durduklari yer Bahce.Neyse yavrularına bakıyorum.Bir yaş mama kutusu gordum.Ve yavru kopekin kafasi o tenekeye sıkışmis icine girmis kafasi kucucuk zaten.Teneke zor cikti kafasindan.Agzi köpürmustu bayginlik gecirdi hemen mudahale ettik.Veteriner tanidiklarimiz oldugu icin ilk mudahale biliyorduk. Ve hemmen veterinere goturduk durumu iyi kimbilir kac saat orda kafasi sıkısmis duruyordu .O mama birakan iyi insamlardam cok tessekurler ama mamalari verdikten sonra oraya atmalari yanlis.Ve atacaksanizda ezip atin

Size soylemek istedigigm sey:
Kopeklere mama verdikten sonra çöpe atarken ayaginizla ezip atin kediler gelip o mamayi dibini siyirmak isteyebilir ve kafalari sıkısabilir ayni yavru kopegimizin yaptigi gibi....

Boyle ve buna benzer durum yasadiysaniz altta anlatmanizi isterim.

1 CEVAP

guineapigela

Kopekler 2 haftalik