Kedime Ne Olmuş Olabilir?

Penettratte

Kedimiz 5 aylık iki üç gündür bayram nedeniyle sabah çıkıp akşam geliyoruz.Dün akşam geldiğimizde koyduğumuz ıslak mamadan hiç yememiş neredeyse ve yediklerini de kumuna kusmuştu.Biz eve geldikten sonra bir iki saat gayet normalde ama bir anda değişik hareketler yapmaya başladı dün akşamdan beri sürekli kaşınıyor çok stresli hiç uyumadı sırtındaki deri sanki atıyor gibi sürekli kendini yalıypr gece neredeyse hiç uyumadı ve bu sabah da mutfakta lavabonun yanına kakasını yaptı normalde hiç yapmaz ne olmuş olabilir

5 CEVAP

Minikbella

Onu yanlız bıraktığınız için psikolojisi bozulmuş olabilir. Bu yüzden küsmüş olmalı. Onunla çok yakından ve zamanınızın çoğunu ona verin düzelmesse veterinere götürün. İlaç falan verirler. Bu pek iyi bisi değil kedinizin sağlığı için. Zaten küçük olduğu için olması gerekenden daha fazla ilgiye ihtiyaç duyarlar.

Penettratte

küstüğünü sanmıyorum uyuyamıyor sırtındaki deri sanki yukarı yukarı atıyor o da memnun değil bu durumdan

Penettratte

küstüğünü sanmıyorum uyuyamıyor sırtındaki deri sanki yukarı yukarı atıyor o da memnun değil bu durumdan

zekeriya123

Bence piskolojisi bozulmuş olabilir aslında eve getirdikten 1,5 hafta falan durduktan sonra yavaş yavaş evde yanlız kalmalı ki alış sınlar

zekeriya123

Bence piskolojisi bozulmuş olabilir aslında eve getirdikten 1,5 hafta falan durduktan sonra yavaş yavaş evde yanlız kalmalı ki alış sınlar