Kedim Kurt Döküyor

SEYMADUMAN

merhabalar.2,5 aylık bir kedim var dün kakasını yaparken beyaz renkte kurtlar gördüm. daha önce kanlı ishal olmuştu ve veterinere götürmüştük o zaman 490 gram olduğu için iç parazit aşısı vurmamıştı kontrol altında tutmuştuk ve düzelmişti. şuan keyfi gayet durgün değil bir sorun var mıdır. ve daha 2 hafta önce ilk karma aşısını vuruldu bunun bir etkisi olabilir mi yada parazit aşısını vurdurursak iki aşı ağır gelir mi?

4 CEVAP

aleyn

iç parazit aşısı aslında aşı değildir iğne ile yapıldıgı için aşı deniyor ama ilaç enjekte edilmesi, yavru kedilerde hapları kırıp dozunu ayarlayarak küçük bi parça yuttururlar genelde, yuttursanız iyi olur iç parazitlerinden kurtulması için çünkü ciddi bi sorun.

septikbaykus

Parazit hapı yutturun

Elifmuzeyyen

Arkadasimin da kedisinde vardi.veterinere goturdu ic parazit hapi vermis iyilesti sonra

SEYMADUMAN

teşekkür ederim