Oğluma Müteşekkirim:))

Darwincan

Tatlı oğlumuz Darwin ile ilk uzun araba yolculuğumuzu gerçekleştirdik. Daha iyisi mümkün olamazdı herhalde. 1 hafta yabancı bir yere bıraktık sorun olmadı, 2 gün evde yalnız kaldı, sıfır problem. En son dedik bu tatilde de bizimle gelsin. Neredeyse 8 saatlik geliş gidiş iki ayrı yolculuk, yığınla değişik mekan ve insan. Evin evladı olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Yavrum yol boyu kah taşıma çantasında, kah göğüs tasmasıyla aracın çeşitli yerlerinde dolaşarak tatlı tatlı eşlik etti bize. Arkadaşlar anladığım şudur ki bu kedi bizden daha akıllı ve uyumlu. O kadar şanslıymışız ki bunca zaman sonra bizi sahiplenmiş bu can. Cidden ailece müteşekkiriz bu kediye. Hepimizi çok mutlu ediyor. Yolculuktan gelir gelmez paylaşmak istedim bu düşüncelerimi..

3 CEVAP

AyseBerraAydin

Bizimki de öyle şu son haftada 3 şehir gördü 3 ev :D sıfır sorun. Rahatttt. 9 saat yolculuk yaptık biz de. Uyumlu kediler bir numaradır :)

Friolero

Aynen çok eğlenceli oluyor kediyle köpekle yolculuk. Biz de nereye gitsek götürüyoruz babam araba sürerken bacağında uyuyor çok tatlı :)

Yalnız bu sefer pansiyona bırakmak zorunda kaldık, ilk defa. Aklım hep onlarda. İmkan varsa kesinlikle götürülmeli.

Darwincan

Şanslıyız desenize... Maaşallah yavrucaklara...