Mama Seçimi

Heduman

Proplan ve brit çare yavru kedi mamasıni çok ovuyorlar. Karar veremedim.kilo zayıf biraz kilo alması ve tüy dökümü olmasın diye hangi mamaya geçiş yapayım yardım lütfen...

4 CEVAP

burlo

önceden proplan mama kullanmıstım bilinçsiz zamanlarımda veteriner tavsiyesiyle. maalesef kedim de asırı tüy dökme yaptı. içeriğinin de o kadar iyi olmadığını söylüyor herkes. yaklasık 6aydır N&D kuzulu mama kullanıyorum kedimin tüylerinde dökülmeler normale düstü. içerik olarak da oldukça iyi. düşük tahıllı ve tahılsız seçenekleri var. brit care kullanmadım yorum yapamam.

aleyn

nd güzel mama içeriği kaliteli ben de tavsiye ederim biçok çeşidini kullanmıştık memnunduk.

Heduman

Tşk ederim

onurtemiz

Siz yavrunuzu ömrü hayatı boyunca ND ve çeşitlerinden besleyin, arkanıza bakmayın.