Merhabalar Kedimin Gözü Neden Böyle?

kedilik

kedimizin gözü sabah kalktığımızdan beri böyle.tek gözü açık diğer gözü de zaman zaman kayıyor ve kapanıyor.ilk uyandığımızda uykusu var uyuyacak diye düşündük fakat zaman ilerledikçe durum değişmedi.oyın oynuyor, zıplıyor, koşuyor ama tam açılmıyor gözü.sebebi ne olabilir ve ne yapmamız gerekiyor bu konuda fikri olan var mı?

5 CEVAP

ecemarinmis

Mikrop kapmış olabilir belki bence bi veterinere danışın

ecemarinmis

Mikrop kapmış olabilir belki bence bi veterinere danışın

Heiter

Bir yere çarpmış olabilir ya da bir böcek tarafından ısırılmıştır bence.

Cevabımı yarın göreceğinizi tahmin ediyorum. O zamana kadar inmişse sıkıntı yok zaten. Devam ediyorsa mutlaka veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

Mayis1

Benim kedime de olmuştu 2 gün sonra geçmişti. Eğer geçmezse veterinere götürün

kedilik

Dün götürdük veterinere evet mikrop kapmış.sinek yediği içindi muhtemelen dedi, antibiyotik iğne yaptı.iyi ki erken farketmişsiniz dedi.2 gün içinde geçmezse antibiyotiğin 2.dozu gerebilir dedi. Şu an için kızarıklık yok gözünde ve göz kapağını da açmam gibi bi sorunu yok.gayet sağlıklıyız :))