Merhabalar Kedimin Gözü Neden Böyle?

kedilik

kedimizin gözü sabah kalktığımızdan beri böyle.tek gözü açık diğer gözü de zaman zaman kayıyor ve kapanıyor.ilk uyandığımızda uykusu var uyuyacak diye düşündük fakat zaman ilerledikçe durum değişmedi.oyın oynuyor, zıplıyor, koşuyor ama tam açılmıyor gözü.sebebi ne olabilir ve ne yapmamız gerekiyor bu konuda fikri olan var mı?

7 CEVAP

Cldkgkcs

Ben birşey sonucu böyle olduğunu düşünüyorum veterinerinize danıştınız mı ?

Sutunannesi

Bence veterinere götürmelisiniz vakit kaybetmeden göz bu şakaya gelmez. Çarpmış olabilir içine bir şey girmiş olabilir bir çok kötü şey olmuş olabilir

burlo

gözüne bir kaçmış ya da mikrop kapmıs olabilir. gözünü bayat çay suyu ve pamukla silebilirsiniz. geçmezse veterinere danışın

kedilik

Henüz veterinerle iletişime geçmedim.ağrısı sancısı ya da akıntısı olmadığı için. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için

Cldkgkcs

Bende acilen veterinerinizle görüşmeniz gerektiğini düşünüyorum şu an keyfi iyi görünüyo olabilir ama yine de bi arayıp sorun en azından

kedilik

götürecez hemen,teşekkürler.

TarcinAyse

  1. göz kapağında kayma var. İç parazit kaynaklı olabilir. Vete götürmelisiniz.