Kedim Su İçmiyor

lilch

4.5 aylık kedim çok az su içiyor suyunu tazeliyorum sürekli ama içtiğini hiç görmüyorum içerse ya balkondaki giderden ya da duşta yerdeki suları içiyor ya da suyu avcuma alıp avcumdan içirmem gerekiyor sorun ne olabilir? Kaplarından biri cam biri de plastik bazen plastikten içiyor ama nadir...

1 CEVAP

burlo

çok farklı yerlere su kabını koyup gözlemleyebilirsiniz. bir ara kedim su kabından içmeyip sadece bardaktan içiyordu:D daha sonra su kabına geçti tekrar ama bu kez yerde olduğunda içmedi. masaların üzerlerine su kabı koyduk öyle içiyor.