N&D Açık Mama

Eymentalay

Merhaba internetten nd açık mamalara baktım ***.com da çok uyguna geliyor 37 lira ve 50 liralık seçenekleri vardı açık mama ve kapalı mama arasında bir fark var mı güvenmeli miyim? Kullanan varsa beni aydınlatabilir mi acaba şimdiden cevaplar için teşekkürler :)

6 CEVAP

septikbaykus

e iyide 5 kilosunu 165 e alıyorum ben zaten nasıl uyguna geliyo 50 lira ?

Heduman

Bu fiyata nereden alıyorsunuz acaba

Cldkgkcs

Ben güvenmiyorum açıkçası ..

septikbaykus

buyrun. 169 tl kuzu etli 5 kilo kazıklanıyo insanlar gerek yok

http://www.*******.com/nd-dusuk-tahilli-kuzu-etli-ve-yaban-mersinli-kedi-mamasi-5-kg

Eymentalay

@v4pati ben 200 liranın altında görmedim hep çok pahalı oluyor ama attığınız link cidden uygunmuş teşekkürler. Ama benim kedim 2.5 aylık orda nd kitten göremedim

AyseBerraAydin

Buyrun ND Kitten 10 Kg burdan ulaşabilirsiniz