Mama Dışında Ne Verilir?

Merhaba. 5 aylık yavru kedime mama dışında ne verebilirim? Siz ne veriyorsunuz?

7 CEVAP

septikbaykus

Paranız varsa Schesir konserve. Bulursanız palamut fırında yağsız pişmiş. Ek olarak gimcat multivitamin

Fazlasıyla yeter

He ben uğraşırım derseniz ciğer haşlayıp ince ince doğrayın haftada 1 gün ciğer 1 gün balık hatta mümkünse 2.

septikbaykus

Acana orijen gibi mamalar ev kedilerine fazla evet. çok üst düzey bol proteinli mama dışarda atlayan zıplayan köpeklere göre hatta :)

Cldkgkcs

Bende bu konuda baya araştırma yaptım burda da konu açmıştım arkadaşım.. Edindiğim bilgilere göre eğer maman acana orijen gibi üst düzey bol proteinli mamalarsa ve kedin evdeyse hareketleri kısıtlı sonuçta bu yüzden fazla yüklemenin doğru olmadığını söyleyenler var bana da mantıklı geldi bu düşünceyle şimdi matisse aldım ona geçicem kendim de yumurta yoğurt bazen laktozsuz süt haşlama tavuk et vb az az veriyorum kedim de seviniyor ödül gibi geliyor ona arada :)

Cldkgkcs

Ha şunu söylemeyi unuttum birkaç gün art arda bu ek besinleri verir vermez benimki hemen mamanın yüzüne bakmaz oldu hatta ben hasta oldu sandım mamayı hiç yemeyip vereceğim şeyi beklediğini farkettim öyle olunca biraz azalttım iki üç güne bir vermeye çalışıyorum sırayla

Tikih

Ödül maması , yaş mama verebilirsiniz fakat hergün vermeyin yaş mamayı 2 haftada 1 kez , ödül mamasını haftada 1 kez vermenizi öneririm. Yaş mamayı fazla verirseniz ishal edebilir. Yada mama yemeyebilir

Cldkgkcs yoğurt ishal yapmaz mı? Teşekkürler hepinize

Cldkgkcs

Ben 2 buçuk aylık kedime bir defada bir yemek kaşığı veriyorum dışkısında hiç bir değişiklik görmedim siz de tereddüt ediyosanız önce az verererek deneyebilirsiniz