Kedi Aşıları Acil Yardım

SEYMADUMAN

merhabalar.
benim kedim 2,5 aylık 1 kilo.
kedime karma aşılarını vurdurmaya başladık ilkini vurdurduk. kedim daha önce kanlı ishal olmuştu. o zaman kilosu vs yeterli olmadığı için parazit aşısı yapmamışlardı. şuan kurt döküyor tekrardan neşesinde hiçbir sıkıntı yok fakat 3 veterinere götürdüm üçüne farklı şeyler söylediler karma aşılarından önce parazit vurulmalı dendi hayvan iyiki ölmemiş dendi.parazit iğnesini vurursam ölür dedi diğeri. diğeride ilk karma aşısını vuralım sonra parazit yapıcaz dedi. ne yapıcağımızı şaşırdık. iğne yerine hapta dendi ne yapmalıyım.

4 CEVAP

pamuk18pamuk

Küçük olduğu için iğne ile yapılması gerekiyor benim kedime ilk önce iç parazit yapılmıştı sonra aşı yapıldı ama farketmez bence sadece aynı gün yapılmaması gerekiyor diye biliyorum küçük olunca

Tikih

Benim kedimde çok zayıfti fakat parazitin ardından karma yapıldı fakat birşey olmadı fakat bazı kedilerde alerji yapabiliyor

Cldkgkcs

Aynen benim kedim de çok zayıf bakımsızdı ama önce parazitlerini yaptı vet sonra karmayı yapıcaz dedi

Cldkgkcs

Biz gittiğimizde 650 grdı kedim iç paraziti enjeksiyon olarak yaptı vet.imiz ama dış parazit içi bir kiloyu geçmesini bekledi