Merhaba.anne Baba British Sizce Bu Kedinin Irkı Nedir

Reyhankoca

Kedimin ırkı nedir.19 gunluk

5 CEVAP

Amedsoner

Kedilerin kulakları üçüncü hafta sonra belirginleşir dik olacaksa dik olur, kıvrıksa kıvrık kalır. Göz rengi birinci aydan sonra renk değiştirmeye başlar. Bütün cinsler birbiriyle çiftleşebilir. Önemli olan sağlıklı yavrular doğurmak. Bazı ırkların genetik hastalıklara yatkınlığı olduğu için başka cinslerle ciftlestirmek gerek riski düşürmek için. Bu yavruların anası babası british ise yavrularda britishtir.

Bilgeylmz

Bebekken benim kedimin kulaklari da aynı böyleydi buyudukce acildi. Belki dik olur buyuyunce. Yavrularin farkli olmasi şaşırtıcı oluyor benim kedimin kardesi tekir dogmuştu. Kendisi annesi scotish babasi russian blue.

Gizem-Pasa

british ve british çiftleşemiyor diye biliyorum ben bir tarafın scottish fold olması gerekiyor. yanlış biliyor olabilirim tabi kesin doğru demiyorum... ama kedinizin kulakları düşük gibi büyük ihtimalle scottish fold :)

Bugday

Scottish fold sanırım

Reyhankoca

Bu nasıl oldu acaba.4 bebeğimiz var 2 si gri.2 si cok cok farklı. Ama hepsinin kulakları ayni