Acil Kedi Dışkısının Kırmızı Olması

Cathorn

merhaba az önce kedimin kumunu temizlerken dışkısının çok katı ve kıpkırmızı olduğunu gördüm, hemen veti aradım ve çok meşkul olduğunu önemli birşey olmadığını söyledi. kedimin hali gayet iyi ve yerinde ve hala çok yaramaz. ilk defa böyle oldu malum kurban bayramı baya et yedi ondan mıdır sizce? çok korkuyorum :( internette kötü şeyler yazıyor. çoğu yerde kanlı isal diyor ama bu isal değildi.

7 CEVAP

pamuk18pamuk

Kabız olmuş olmalı diye düşünüyorum

pamuk18pamuk

Zeytinyağı işe yarar diyorlar ama bilmiyorum kabız olduğuna kesin emin olmanız gerek zeytinyağı vermeniz için

Minikbella

Belkide kabız olmuş ve de poposunun deliğini yırtmıştır. ( çok afedersiniz biraz kaba oldu ama başka turlu de Anlatamadım. )

Cathorn

teşekkürler umarım büyük bir sorun yoktur :(

Elifmuzeyyen

"Cok meskul olduğunu"?? Mesgul olmasiyla sorunuzun alakasi neymis acaba.. Bazi hekimler islerini sevmiyorlar belli ki ilgisizlik diz boyu. Takip edin muhakkak kirmizilk kan gibi mi anlayamadim ben tam

Cathorn

yani kanla beraber değildi bildiğin kırmızıya boyamış gibiydi ama sanırım afedersin poposu yara olmuş herhalde kabuk ta olmuş şimdi ama hala dışkısı kırmızı görünüyor teşekkürler cevaplar için

AyseBerraAydin

Minikbella nın dediği gibi olabilir. Aynı şeyi düşündüm ben de.