Kedim 2 Gün Mamasız Ne Yedireceğim

ecemarinmis

Kedim yarın geliyor fakat maması salı günü gelecek ona 2 gün boyunca ne vermeliyim birisi yardım ederse sevinirim yaş mamalar zararlı olduğu için onuda vermek istemedim

4 CEVAP

Heiter

Neden yaş mamaların zararlı olduğunu düşünüyorsunuz? Yaş mamaya alışırlarsa kuru mamaya alışmaz diye mi? Eğer öyle düşünüyorsanız, yanlış bence. Yani yaş mamayla idare edebilirsiniz.

Eğer kuru mama olsun diyorsanız üç seçenek var: Veterinerden açık mama almak, marketten 200 gr'lık kuru mama almak veya et haşlayıp vermek.

TarcinAyse

İdareten petshoplardan açık kuru mama alabilirsiniz

zekeriya123

Patates haşlaya bilirsin
Ve yoğurt vere bilirsin

Reyhankoca

Marketten yaş ve kuru mama alabilirsin.cokpahali değiller.benim mamalarda kargoda kaldi bayram dolayısıyla.gidip felix aldim napim