Boxer Cinsi Köpek Almayı Düşünüyorum.önerileriniz?

Başlıktan da anladığınız gibi boxer cinsi bir köpek almayı düşünüyorum internetten öğrendiğime göre kumral ve çizgili çeşitleri oluyormuş.
Bu köpek hangi boxer türü?

2 CEVAP

Tikih

Boxer cinsi köpekler güçlü olurlar.günde 2-3 kez dışarı çıkarma ihtiyaçları olur.gücünüzün bu köpeğe yeteceğini düşünüyorsanız alın.ancak bu köpeği alırken masraflarıni düşünün.boxer cinsi köpekler çok yerler ancak kilolarını dengede tutmanız gerek.dıstan bakınca omurgaları gözükmemeli ancak dokununca hissetmelisiniz (bu ideal kilo oranı)köpeğiniz dişi ise erkek alın erkek ise dişi alın

Aslında dogo Arjantin ,danua, amerikan bulldog, akbaş, kangal ve Aksaray malaklısı da düşündüm ama dogo, danua ve Amerikan bulldog baskın ırk olduğu için o üçünü pek tercih etmiyorum ve biz zaten bu sene kesin olarak 1 akbaş alacağız ben 2. Olarak yine akbaş mı alsam bilemedim başlığa boxer koymamın sebebi ise onunda pitbull benzeri burnu yüz yapısı olması ve aşırı baskın ırk olmaması .Görüşlerinizi verirseniz sevinirim.