Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Evimin içinde kedi beslemek istiyorum ama hangi ırk olmalıdır?

fatmasevi45
fatmasevi45

171


Arkadaşlar ben kedi sahiplenmek istiyorum ama hangi ırk sahiplenecem bilmiyorum. Bana yardım ederseniz çok sevinirim. Acil cevaplarınızı bekliyorum.


21 Cevap

aslisrkyy
aslisrkyy

773


Siyam kedisi tavsiye ediyorum çok akıllı ve çok eğlencelidirler evde yalnız bıraktığında gozun arkada kalmaz ama hangi kediyi alırsan al yavruluk doneminden itibaren ona nasıl davrandığın alıcağı karakter açısından çok önemli


pegasus
pegasus

2371


En iyisi siyam bence


ufaktefekkedi
ufaktefekkedi

802


Himalayan! (:(;


MIRA
MIRA

706


Sokaktan ihtiyaç sahibi bi kediyi sahiplenmek varken neden cins kedi arayışı içine girer bu insanlar hiç anlam veremiyorum hayvanseverler adı altında toplanan bi topluluk olarak bu tavrınız hiç hoş değil hem petshoplarda kedi köpek satışına destek veriyosunuz böylelikle hem de ihtiyaç sahibi kediler yuvasız kalıyor.


sipsikedi
sipsikedi

1210


Yavru alacaksan cinsi önemli değil bence her türlü alışırsınız birbirinize anlaşırsınız, tek tavsiyem satın alma, SAHİPLEN :)


fenerrsena43
fenerrsena43

2586


İlla cinsmi olması lazım normel bir kedi sokaktan vb. Bakıma muhtaç olan


evrimpolat
evrimpolat

104261


KÖPEK SATIN ALACAĞINIZA GİDİP BARINAKTAN SAHİPLENİN.ŞU İNSANLARIN CİNS HAYVAN MERAKINI SEVDASINI ANLAMIYORUM.ALIYORLAR CİNS KEDİ KÖPEK SONRA YA SIKILIYORLAR YADA BAŞKA BİR BAHANEYLE YA SOKAĞA ATIYORLAR YA DA BARINAĞA BIRAKIYORLAR


fatmasevi45
fatmasevi45

171


ztn barınaktan alacam hangi cins alacağımı sordum sadece :)


LinBahrija
LinBahrija

261


Bir barinaga veya sahiplendirme ilanlarina bakmani oneririm inan bana cins mins onemli olmayacak birsey. Gozlerine bakalim onlarin, cinslerine degil.


MIRA
MIRA

706


Sahiplenicem diyosun yani ihtiyaç sahibi bi köpeği hala ırk cins soruyorsun ben daha yorum yapamicam sanırsam anlaşamıyoruz yada ben anlatamıyorum iyi günler.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1301 Görüntüleme
21 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor