Wildfield Köpek Maması Düşünceleriniz

FulyaC

Ve hepsi tavuk etli somunlumu kuzulu varmı yavru köpek için

10 CEVAP

septikbaykus

Google da bakabilirsinizki bunun için. Bir sürü çeşiti var

FulyaC

Baktım tabiki. Ben bulamadım. Sen daha tecrübelisin belliki google konusunda yardım eder bulursan samimiyetle kabul ederim yardımını.

septikbaykus

Nasıl bulamadığınızı anlayamıyorum. Buyrun 3 sn sürdü bulmam

https://www.*********.com/wildfield-kopek-mamasi.dhtml

FulyaC

Neyi buldunuz pardonda ?? Kuzulu yavru maması varmı bilgisi olan varmı diye sormuştum. Tavuklu balıklı mı hepsi demiştim zaten . Sizin attığınız sey benim buldugum tatmin olmadıgım yardım istediğim sey zaten

FulyaC

3 saniyede buldugunz sey bulmanız gereken şey değil. 3 saniyenize üzüldüm

septikbaykus

Yavru maması var. Sizin için özel kuzulu yavru maması üretmeyeceklerine göre sorunuz ne kadar manasız oluyo farkındaysanız.

Adamların tüm mamalarının olduğu yeri attım anlarsınız diye ama yok yani.

FulyaC

Bak kardeşim ya sen anlamıyosun yada ben anlatamıyorum. Mama bu yani sitedeki stokta olmayınca gözükmeyen bişey. Ben böyle bi mama varmı diye tecrübesi olan arkadaşlara soru yönelttim. Neden yok yapsınlar demedim. Soruyu tam okumadanmı yazıyosun anlamadımki. Marka hakkında düşünceleri ve kuzulu bi çeşidi varmı yavru için dedim. Soru buydu sen başka bişeyden bahsediyosun.Muhalefet olmaya gerek yok

FulyaC

Soru manasızsa senin için cevap vermezsin. Manasız buldugun bi soruya cevap yazmak hatta sorulan soruya alakasız bi cevap yazmak senin için ne kadar anlamlı ?

septikbaykus

Yaw he he ablacım he. Uzatmıycam boşa vakit kaybı. sen haklı ol

FulyaC

Vaktin için üzüldüm manasız şeylere hiç oldu gitti.