Köpek Maması

Mayis1

Anket

Bozita
(0 oy)
Golosi
(2 oy)
Reflex
(2 oy)
Enjoy
(0 oy)
Toplam (4 oy)

Daha önceki sorumda söylemiştim 2 köpeğimiz var ve onların dışında başka hayvanlarımız da var bu yüzden uygun fiyatlı bir mama bakıyoruz. Hepsi kötü yazmak yerine onların dışında hemen hemen aynı fiyatlarda daha iyi bir mama önerirseniz sevinirim. İçerikleri pek parlak değil ama o fiyata ne kadar iyi beklenebilir zaten. Ayda yaklaşık 12 kilo mama yediklerini düşünerek cevaplarsanız sevinirim.

4 CEVAP

Mayis1

Bu arada köpeklerimiz başka köpeklerle kavga etmişler galiba uyuz başlangıcı var iğneleri yapıldı. İlaç kullanıyoruz şu an ve tavuk ya da tavuklu mama kesinlikle yasak.

Mayis1

quote here

Mayis1

Forum kedi konusunda daha faydalı oluyor. Çoğunlukla kedi sahibi olduğundan mı bilmiyorum ama ne alacağımı bilemedim bir el atın şu işe

Mayis1

Ne yerlerse yesinler artık