Kafama Takılan Bir Soru

Dondurmacik

10-15 kg yavru kedi maması satın alındığında yanılmıyorsa 1 yıl gidiyor ama kedi her ay büyüyor 4 aylık bir kedi 8 ay sonra 1 yaşında olacak kalan mama yedirilebilir mi yoksa yetişkin kedi maması mı alınmalı

1 CEVAP

Mischka

Bence kilo alımı normal seyir ediyorsa, ani kilo alımı obezite yoksa devam edilebilir. Benim biri kısır 1yaș,diğeri henüz 6 aylık olmuș kedim var. Mamaları bir türlü ayıramadım, birbirlerininkine dadanıyorlar. Büyüğünü kısır mamaya alıștıramadım, farkli markalar, farklı aromalar denedik ama o kapta yavru mama varken kısırı hiç tercih etmedi. Biz de en son aldığimiz 20kg yavru mamaya devam ediyoruz. Büyük kedim yapısal olarak minyon ve zayıftı, kilo alimi da cok artmadi devam ettik, bu mama bitene dek küçük de büyür kısırlașır ikisi kısıra döner diye düșünüyorum.