Orijen Ya Da Acana Mama Tavsiyesi

govcemiray

Kedime uzun süredir Acana Grasslands veriyordum. Çok memnundum fakat hala stok dışı... N&D ye geçelim dedim o kadar ağır bir kokusu var ki tüm ev kokuyor ayrıca hiç kokmayan dışkısı da kokmaya başladı. İshal oluyor ve dışkısını kum kabı dışına yapıyor. Yine Acana ya döneceğim, olmadı Orijen. Grasslands hariç başka bir çeşit öneriniz varsa lütfen yazabilir misiniz?

7 CEVAP

AyseBerraAydin

Acana Wild Praire

septikbaykus

Mama değiştirince geçici süre biraz sıkıntı olabilir. acana pasifica ya geç balık maması yada nd den devam et bi süre nd klas mama çünkü

Petline iyi bir mama

KediliBaba

petline ne alaka soruyu okuyun bari>! şu N&D nin kokusunu biz evde 5 kişi olduğumuz halde evde 9 kedi olduğu halde neden alamıyoruz acaba şaşırıyorum bu ifadelere bir kaç kişide yazmış ne alakası var anlamadım nd yeyince dışkı mı değişiyor hemen ben hergün kum temizliyorum o koku hep aynı koku bir gün leylak sümbül kokmadı zaten :)

ursaminor

Şadanların sitesinde şu açıklama çıkıyor. Bence yeniden Acana'ya dönecekseniz alıştıkları tada dönebilirsiniz.

![](https://www.sadanlar.com.tr/class/INNOVAEditor/assets/popup2%2027%20A%C4%9EUSTOS%20EDA.jpg ")

ursaminor

beautifulcat

Karıştıra karıştıra geçmediğiniz takdirde direkt bir mama geçişi varsa görülebiliyor. Yani 1 hafta-15 günlük periyotlara ayırabilirsiniz. her gün yeni geçeceğiniz mamayı çoğaltarak mama kabına koyun. Kolay gelsin :) Kediciklere afiyet olsun.