Kedime Bu Macundan Verebilirmiyim?

LoveAnimals

Öncelikle Merhabalar kedime bu GimPet tüy sağlığı macundan almayı düşünüyorum bazı soru cevaplarda tüy dökümünü azalttığı yumuşak yaptığı deri sağlığını koruduğu yazıyordu.Sizce doğru mudur? Denemek için 20gr alacağım.kediniz tadını seviyor mu? Önerdiğiniz başka şeyler var mı? Yaşla ilgili sorun olur mu?

11 CEVAP

Tikih

Yaşı 4 aylıktan küçükse vermenizi önermem .çünkü daha tüy dökmeye ve midesinde topak oluşamaya başlamamıştır

ursaminor

Bundan vermeyin. Aynı markanın Baby Paste olan macununu alın. Onun içeriğinde bu vitaminlerin yanı sıra kemik gelişimi için kalsiyum da var. Bu yetişkin macunu. Sizin kediniz daha küçük. Bunlar küçük ayrıntılar gibi görünse de dikkat etmekte fayda var. Üstelik baby paste daha ucuz. 20grlık macun ennn fazla bir hafta gider. O yüzden 50grlık alın.

LoveAnimals

Yaşıyla ilgili sorun olur mu?

LoveAnimals

2aylık da

LoveAnimals

Teşekkürler belki 5 aylık olunca alırım: )

pamuk18pamuk

Verebilirsiniz, ben kedime 2 kere aldım tadını çok begenmisti

pamuk18pamuk

2 aylık olduğunu şimdi okudum o zaman vermenizi önermem, baby paste demişler olabilir ben kullanmadım ama aynıdır herhalde

pamuk18pamuk

resimdeki malt sadece Multi vitamin yani tüy dökümünü azaltır mı bilmiyorum yani tüyleri için almak istiyorsanız bu maltı almamalısınız çünkü bu malt sadece Multi Vitamin yani belki tüy sağlığını da olumlu etkileyebilir ama özellikle tüyler için alıyorsanız başka almalısınız şimdi ismini hatırlamıyorum ama yine aynı markanın başka bir ürünü internette araştırın bulabilirsiniz

Tikih

Verebilirsin.kediler özellikle gimcatı çok seviyor.ben farkli bir marka malt aldim yemedi.gimcatın içeriğini seviyor kediler.tüy dökümünü azaltmıyor ancak kedinizin midesinde oluşan topaklari dışki yardımi ile çıkarıyor (kaba oldu ancak tek böyle anlatabildim)

Tikih

@ursaminor size katılıyorum.2 aylik biraz küçük o yüzden gimcatin baby paste kullanin .ben kullandim kedinize yedirmekte hiç zorlanmazsınız benimki maltin kapağının sesini duyunca hemen fırlıyor yanima.isterseniz maltı parisine sürün ordan yalasın isterseniz mamasına koyun veya parmağınıza sürün.günde 1 kez ufak bir tane (nohut tanesi kadar)verin uygun görülen ölçü bu

Gayet iyi marka ver yemese agina sur o yalicaktir