Kuru Mama

betulyasar

Reflex markalı mamayı kullanan var mı aranızda kısırlaştırılmış kediler için olanının içeriği iyi gibi geldi bana sizin fikirleriniz nelerdir?

7 CEVAP

betulyasar

Teşekkür ederim yorumlarınız için araştırıyorum hemen matisseyi ve nd yi

Tikih

N&d daha iyi ancak pahalı.reflex pek iyi bir marks değil.seçim sizin

betulyasar

teşekkürler @Tikih

betulyasar

teşekkürler @Tikih

zeynandkekik

Royal Canın, Proplan ve N&D kullandık şuan Advance marka kullanıyoruz. Fakat yine de veterinerinize danışıp seçmeniz, çocuğunuz açısından çok daha sağlıklı olacaktır.

Minikbella

Bence reflex mama almayın. Pek güvenilir olduğunu sanmıyorum. Onun yerine N&D yi alın. Pahalı fakat fiyatına değer bir marka. Olmaz derseniz proplan ve royal canini deneyin onlar da iyi markalar.

Gul36

Matisse de alabilirsiniz eğer N&D fazla gelirse. Matisse'nin mamaları Reflex, Royal Canin, Proplan gibi mamalardan kat kat iyidir. Bunları çocuğunuza vermeyin lütfen. İyi mamalar değiller.