Kopegimin Asilari Tam Degil

sunaz

kopegim 2,5aylik golden retriever suan sadece 1 asisi yapildi gelecek asisi 2eylulde kopegim asiri saldirganlasiyor vazen durduk yere benide isiriyor resimleri cektim bacaklarimda boyle ne yapmam gerekiyor?

2 CEVAP

AyseBerraAydin

Köpeğiniz kuduz falan değilse hiç bir sorun olmaz. Kuduzsa zaten belli olur.

Sudetina

Oyun oynadığını sanıyordur daha yavru çünkü böyle yapmaya başladığında çok hafifçe burnuna dokunun kızın birazda yavaş yavaş düzelir. Benim kedi ve köpeklerimde böyle yapıyorlardı her yavru yapar hemen hemen genelde şımarınca