Neden On Patisi Boyle

cakil19921

Dogumsal bir durummus yakinda boyle birsey gorduyseniz lutfen yardim edin

5 CEVAP

dilaykablan

Yakın zamanda ameliyat ettirdiğimiz bacağı bir kırık kediye 2 veteriner de ampute edelim iyileşmez demişlerdi. Erenköy Pasteur Veteriner Kliniği'nde Doç. Dr. Zihni Mutlu var, ortopedi alanında uzman. Ameliyatı Zihni Hoca yaptı ve çok şükür şimdi ufaklık o bacağıyla toplarla bile oynuyor. İstanbuldaysanız kendisine göstermenizi kesinlikle tavsiye ederim.

zeynandkekik

Merhaba, en kısa sürede bir röntgen çektirmenizi öneririm. Lütfen gecikmeden bir veterinere danışın, belki küçük bir cerrahi müdahale ile düzeltilebilir bir durumdur. Ortopedi alanında uzman bir veteriner size yardımcı olabilir, yaşı ilerlemeden baktırın. İnşallah düzelir yavrucak.

Tikih

Ben bunun gibi görmedim fakat başını çeviremeyen bir kedi gördüm çok geçmiş olsun

cakil19921

Mrh ben ortopedi alaninda uzman bir kisiyle konustum bebekteki kronik omuz cikmasiymis 6 ayinda sonra tedavi olabilirmis kendiliginde gecebilir dedi

cakil19921

Veteninere gostedim lakin tedavisinuolmadigini soyledi 3 veteninerde ayni seyleri soyledi suan cok kucuk rontgen agir gelir radyosyonu 220 gram