Kedim Doğum Yaptı Bir Yavrusu Ters Geldi Ve Ters Gelen Yavrunun Arka Ayakları İçe Dönük

Eliftunel

Ters gelen yavrunun ayaklar içe dönük üstlerine basamıyor sürünüyor ne yapmam lazım neden böyle olmuş olabilir lütfen bilgilendirme yapın

12 CEVAP

Eliftunel

İnşallah düzelir :( teşekkür ederim

Ruyauyar

Üzerinden cok zaman geçmiş ama lütfen cevap verebilir misiniz benim kedimde doğum yaptı yavrusunda aynı sorun oluştu düzeldi mi acaba :(

Cansumuezza

Felç olabilir yavru kedilerin doğumda en cok başına gelen şey bu veterinere gitmelisiniz acil. Yoksa geri dönüşsuz olabilir

emre3674

Ayni sorunla karşı karşıya kaldık ve yıkıldım bugün başına gelen arkadaşlar nasıl bir yol izledi bilgi verirseniz çok sevinirim

Sıkıntı yok 1 2 güne düzelir ters doğduğu için olan basınçtan olur öyle

Cansumuezza

@ruya

SBKart2207

Bence bir terslik var veterinere gidin çünkü yeni deogkus da olsa ayaklarının böyle olmaması gerekiyor bence . Bı veterinere gitmekte fayda var

Emre bey aynısı dün başıma geldi acaba sizde iyileşme oldumu

semagolge

Mehabalar bu durumu yaşayanlarda iyileşme oldu mu

Kukilokumm

Benimde başıma geldi malesef sizlerde iğleşme oldumu

Kukilokumm

Benimde başıma geldi malesef sizlerde iğleşme oldumu

Kukilokumm

Benimde başıma geldi malesef sizlerde iğleşme oldumu