Kedi De Solucan Acil Bilgi Lütfen

Es1

Merhaba 3aylik disi kedimiz var ic dis parazit aşisi oldu fakat bugece ağladi kumuna beraber gittik kakasini yapti poposunda kaka kalmis sandim alicaktim ağlamaya devam ediyordu çekerek sildim poposunu kurşun kalem uzunluğunda birsey cikarttim solucan gibi ama hareketsiz di damar kalinligindaydi çok korkuyorum veterinere sabah gidicez normalde çok hiperaktif yerinde durmuyor acaba bu şey onu böyle yapiyor olabilirmi

7 CEVAP

Minikbella

Bunlar bağırsak parazitleri olabilir ve bulaşıcı olabilirler belki de sizin için bile tehlikelidirler. Bence de hemen sabah ve te götürün . geçmiş olsun umarım iyileşir.

Es1

Tesekkur ederim cevap yazdiginiz icin cook korkuyorum of

Minikbella

Sakin olun zaten sabaha rahatlayacaksınız. Hekim ilgilenecektir hemen. Korkacak birşey yok. Rahatça dinlenin sabaha dinç olun :)

Es1

Ben börtü böcekden sinekden solucandan hepsinden korkarim kendimde 1haftadir rahatsizim bide bunu gorunce yıkılasim geldi insallah bizlere cocuklara da gecmemisdir hasta gibide degil bildigin canavar duvarlara bile tirmaniyor agresif bide belkide aciyodur ondan boledir of cok tesekkur ederim size

Minikbella

Sizin için çok zor olmalı bende böceklerden bayaa korkuyorum. Sizi anlayabiliyorum. İnşallah kendiniz hemen iyileşir de hem siz kurtulursunuz hem de o :(

Es1

Iyiki varsiniz Annemlede konustum simdi rahatladim biraz kedileride senide yemez o uyu dedi yarin sabah hemen veterinere gidicez insallah butun yavrucaklarimiz iyi olur şifa bulurlar iyi geceler dünyayi kediler yönetsin ❤

Es1

Diger kedimiz 1bucuk yasinda ona bu solucan bulasirmi bize de bulasirmi ya lutfen cevap versin biri aşisi olmasina ramen bu solucan nasil olabilirki anlamiyorum