Beni Bilgilendirin Lütfen Korkuyorum

ecemarinmis

Kedim Eve dün geldi daha geldiğinde direk biyerlere saklandı hala öyle çok az bişeyler yedi ama yine o konuda içim rahat fakat 24 saat geçti ne çişini yaptı ne kakasını bunun sebebi nedir beni aydınlatır mısınız korkmalı mıyım

2 CEVAP

KediliBaba

Cinsi ne bilmiyorum ama iran kedisiyse gözü sürekli akar siliceksiniz devamlı.İlk gün çıkmaması gizlenmesi yememesi normal ama siz kumunu ve suyunu bulabileceği yere koyun ve kedinizi en küçük odada tutun şimdilik böylece kumu rahat kullanır ve fazla korkmaz.Su içmez ise bir şırıngayla ağzına biraz su verin hava sıcak muhtemelen 2. gün yer içer ama bu siz uyurkende olabilir.Bu bahsettiğiniz herkesin başına geliyor merak etmeyin.

ecemarinmis

Ben sürekli sildiğim halde göz yaşı akıyor sarı renkli onu söylemeyi unutmuşum