Mama Fiyatlari

zuhall

Orijen kullanan biri olarak six fish fiyatini gordugumde ufak capli bir sok yasadim. Suan sadece *********da bulabildim.

link

Acaba diger mamalarda da durum ayni midir? petcurean, n&d gibi. Onlarin fiyatlarini cok bilmedigim icin kiyaslama yapamiyorum. Bu kalitede turk mamasi bulmak gibi bir hayalim yok zaten..

12 CEVAP

Gul36

Ben de dün Grasslands ararken 11 kiloluk köpek manasına rast geldim ve 800 lira olduğunu gördüm. Yaşadığım şok kesinlikle ufak çaplı değildi. :D Tabii kedi mamaları ona göre uygun ama bu gidişle ne yapacağız hiç bilmiyorum..

felishuman

Of nasıl uçmuş fiyatlar ya.. Ben öğrenciyim ona rağmen Acana kullanıyordum ama stok sıkıntısı ve ardından gelen zamlarla N&D düşük tahıllıya geçmek zorunda kaldım. *******.com’da N&D düşük tahıllı 64₺ idi, almak isteyenler ordan alsın tükenmeden:( N&D’de zamlanacak ya da zamlandı bile bilmiyorum ama diğer mamalardan almaya gönlüm el vermedi, zamlansa bile yine de Acana’dan uygun olur..

aleyn

@dollfacepersian umarım kalır o vakte kadar ya bazen keşfedilmemiş kıyıda köşede kalmış oluyor, hangi sitede bilmiyorum ama arayıp ayırmalarını rica edebilirsin belki bazen yapıyorlar.

nd sanırım her halükarda diğerlerinde göre bi tık daha uygun olacak özellikle büyük paketlerde..

dollfacepersian

Petcurean de nd düşük tahıllı da uçmuş. Artık iki kedi annesi olarak ne yapacağımı şaşırdım ilk gördüğümde fiyatları. Şimdi ise 7,2 kg now fresh almaya karar verdim, en hesaplısı o geliyor kriterlerime uygun mamalar arasında

dollfacepersian

@Aleyn

Sadece 3 adet stokta var ve maalesef ay sonu alabiliyorum maddi durumumuz dolayısıyla. Her gün kontrol ediyorum var mı yok mu diye:((

dollfacepersian

@Aleyn doğru ya hemen sorayım ayirabilirler mi diye kesinlikle alacağım çünkü.
ND konusunda 5 kg lik paketler iki kediyle kurtarmıyor, 10 kg ise saklama sıkıntısı var. O yüzden 7,2 kg lik now Fresh almaya karar verdim

aleyn

@dollfacepersian çok iyi karar bence now freshin içeriği çok güzel, bir de şu yönü var, nd bulma sıkıntısı yok ya ilerde bulmama ihtimali olan güzel mamaları bulmuşken alıp yedirmek iyi olur diye düşünüyorum. özellikle önceden alışveriş yaptıgın bi siteyse biraz ısrar edince ayırıyorlar zaten kaç gun kaldı ki.

dollfacepersian

@Aleyn

Mamayı ayırtmasını rica ettim satıcıdan, benim için ayırtti dediğiniz gibi. Mamayı alabildim ay başı gelmeden, bu gün elime ulaştı.
Şimdi baktım son 1 adet kalmış, now fresh almak isteyen arkadaşlar için linki
SKT 'si 2.2019 dikkat edin lütfen
https://urun.************.com/evcil-hayvan/pet-curean-now-fresh-adult-tahilsiz-yetiskin-kedi-mamasi-7-2-kg-368379108

v4freedom

170 liraya 5 kilo nd alır geçerim. İlla acana yemek zorunda değil yada orijen. Ayrıca bu iki mama bol et ve proteinli evde yaşayan kediler için fazla

aleyn

onu da kaçırmadan al @dollfacepersian çünkü sonraki posta zam gelecek olabilir petcureanla aynı firma malum.

zuhall

Ben de ********** den acana nin guncellenmemis fiyatlisini buldum. 5.4 kg i 300tl ye aldim ekim 2019 son kullanma tarihi.Suan orasi da guncellemis fiyatlarini. Heralde acana kullanmaya devam ederim, orijenin eski fiyatiyla esdeger nispeten daha.

zuhall

daha iyi.