Rottweiler Mı Alman Kurdu Mu?

7 tane köpeğim var 4 ü sokaktan bağlı değiller ama ben besliyorum ve günde 5 6 saat falan kapının önünde duruyorlar 2si yavru 1i yavruların annesi olduğu için başlarında duruyor diğeri de küçük bekçilik yapmıyorlar diğer 3 köpeğimin de 1i dogo 2 si kangal dogo yasaklı olduğundan problem çıkabileceği için kangallar da cok havlayacağı için geceleri eve sokuyorum bana 1 bekçi köpeği lazım sizce ne almalıyım

7 CEVAP

satinalmayin

yeri değil belki ama yasaklı köpekler ile ilgili mevzuatlar ne?

Başka türlerde olabilir yasaklı ve çok havlayan türler önerdiğiniz sürece sıkıntı yok

Güncel

Cansumuezza

tabi sizin tercihiniz ama bana kalırsa Rottweiler

guineapigela

alman lurdi

LIGHTNING

Doberman

Satinalmayin ne demeye calistiginizi pek anlamadım ama galiba yasaklı köpek ırklarının hangi ırklar olduğunu sorma ya çalıştınız Japon tosa inu Brezilya mastiff dogo argentino Amerikan pitbull terrier ırkları yasak . Tabi şeceresi olmayan bir amstaff gördüklerinde de bu Amerikan pitbull terrier deyip köpeği alabiliyorlar.