Kedimin Gözüne Ne Olmuş?

LoveAnimals

Fotoğraftaki kedimin gözünü bir kedi çizmiştivkortizon iğne yaptı veteriner ondan sonra gozu büyümeye başladı.Sizce ne olmus olabilir?

30 CEVAP

LoveAnimals

bügün şanslı yı veterinere götürdük veteriner cuma günü ameliyatla gözünü alacağını söyledi.

LoveAnimals

hayati bir tehlikesi yokmuş neyseki

Damlacel_

veterinere tekrar götürmelisiniz iğne ters etki yapmış olabilir

Tikih

Kedide hassaslık varmi ? Gözüne dokununca acıyor mu ? Çok geçmiş olsun

LoveAnimals

kortizon iğneyi sanırım beline yapmıştı

LoveAnimals

saldırıya uğramış gözüne dokundurmuyor.

KediliBaba

ciddi durumu gözünü kaybedebilir derhal vete götürün.

Tikih

Peki aşı öncesi bir şişlik varmıydı ? İltihapta olabilir . Dediğim gibi temiz kalırsa çok iyi olur :))

Tikih

Hım... çok geçmiş olsun . Bir tanıdığımın kedisinin gözü de öyle oldu aldılar gözünü . Endişelenmeyin :))

KediliBaba

oyy oy gına gledi geliyor.

cakil19921

Gozunu kaybetme riski olabilir

Tikih

Ben kesinlikle kötü anlamda demedim kedili baba.en fazla gözünü alırlar anlamında yoksa benim vicdanım yokmu sanıyorsunuz!tabiki var!!bende üzülüyorum.sırf bır işareten çıkmayın yolla!!!!!

Tikih

Geçmis olsun:(

LoveAnimals

Teşekkürler

paytakcatt

Çok geçmiş olsun.. İlk iş bir veterinere görün:)