Kedimin Gözüne Ne Olmuş?

LoveAnimals

Fotoğraftaki kedimin gözünü bir kedi çizmiştivkortizon iğne yaptı veteriner ondan sonra gozu büyümeye başladı.Sizce ne olmus olabilir?

30 CEVAP

LoveAnimals

yarın hemen vete götüreceğiz

Damlacel_

veterinere tekrar götürmelisiniz iğne ters etki yapmış olabilir

LoveAnimals

teşekkürler

Tikih

Gerçekten çok kötü olmuş. Büyük ihtimalle iğne alerji yapmış olabilir . İğneyi nereye yaptı ? Siz veterinere götürene kadar hiç enfeksiyon kapmamasını sağlayın . Enfeksiyon kaparsa durum ciddileşir . İsterseniz etrafını göz solüsyonu ile temizleyebilirsiniz . Fakat siz de dikkatlı olun

LoveAnimals

kedilibaba zaten o gözü görmüyo.

LoveAnimals

aşı öncesi sadece göz bebeği çıkmış gibiydi geri kalanı şiş değildi.

KediliBaba

:)) bu ifade nedir ya hayvan gözünü kaybedicek :)) bu ifadeyi kullanıyorsunuz!!!!

:(( :(( :((

LoveAnimals

kedilibaba pardon ben o sorunuzu kedi artik goremeyecek anladim

LoveAnimals

siz herhalde gozunu alacak lar mi diyosunuz :0 :( :_(

KediliBaba

evet. tepkimde tikihe!

kedilerim2018

bazıları yorum yapmak için yapıyor
nedüşünüyor ?
nehissediyor?.
ne söylüyor ?
yazık çok yazık.
buarada kedinizin durumu ciddi ihmal etmeyin.geçmiş olsun.

LoveAnimals

Tesekkurler

beautifulcat

Acilen veterinere götürün, imkanınız varsa yarını bile hiç beklemeyin.

LoveAnimals

ne yazikki suan kedi yanimda degil

LoveAnimals

: (