Cinsi

Hasandag123

Köpegimin cinsi nedir yardımcı olurmusunuz

7 CEVAP

KediliBaba

niye kalmasın sevene herzaman güzel gelir siz besler emek verir bağ kurarsanız tüm insanlara çirkin görünse ne fark eder sevene güzel görünür.

KediliBaba

nasıl molucak belli değil gönül ister samoyed gibi bir şey olsun ama belki labrador bellki melez ne farkederki huyu iyi olsun sahibi güzel eğitsin.

sophiee

Kedilibabaya katılıyorum. Elinde büyüyünce hep aynı şirinlikte kalıyor yavrular. Kızıma bebekken sırnaşanlar şimdi ay canavar gibi olmuş diyor korkunç diyen bile oldu. Ağızlarına ağızlarına vurasım geliyor. Ben hala miniciğim diye seviyorum onu burnunu boynunu öpüyorum sürekli ilk günden beri :)

ZeynepAtaus

Goldena benziyor bu minnak :)

KediliBaba

havhavatül minnakiye :)
Çok küçük daha belli olmaz ama aşırı sevimli paralarım ben bunu ağız burun dalarım buna aşırı tatlı ıslak mendille silebilirsiniz üstünü.

Hasandag123

Büyüdükçe sevimliliği kalmaz heralde

EMRAH12

Golden yavrusuna benziyor