3 Yaşında Bir Golden Evlat Ediniyorum

nazcar

3 YAŞINDA BİR KÖPEK EVLAT EDİNİYORUM.ÇOK SEVİYORUMÇALIŞIYORUM AMA BAKABİLİRMİYİM DİYE DÜŞÜNÜYORUM

4 CEVAP

kedilerim2018

tuvalet eğitimi varmı?

KediliBaba

evde yalnız kalıyor ise mutsuz olur ama bakabilirsiniz sabah ve akşam tuvalaet ve mama için gerekeni yapabilicekseniz tabi.Mama vermek sorun değilde sabah işe gitmeden yürüyüş ve tuvalet işin aslı zor oluyor ben köpeğimi sabahları kendim çıkaramıyorum çünkü zaten çok erken kalkıyorum ama oğlum ben işe geldikten bir kaç saat sonra çıkarıyor sizinde paslaşabileceğiniz biri varsa kolay olur.İri ırk apartman dairesinde yalnız kalınca ortalığı karıştırabilir ki bizimki ufacık heömen kemirme işlemlerine başlıyor yalnız kalınca kanepeyi duvar kenarındaki süpürgelikleri kapı kenarını bir kaç mobilyayı kemirdi o yüzden yalnız kalması gerektiği zaman ki bu genellikle 2 saat kadar oluyor en fazla ona ayırdığımız odasına koyuyoruz odada bir sünger yatak ve benim yastığım var yastığa sarılıp yatıyor akşam eve gelince karşılaması bütün yaramazlıklarını unutturuyor.

Günde kaç saat ilgilene bilirsiniz

KediliBaba

Oyuncaklarını yanında bulundurun kemirmesi için kemık olsun.