Betonit Mi Kristal Mi ?

goknur

Anket

Betonit topaklanan kum
(8 oy)
Kristal kum
(4 oy)
Toplam (12 oy)

Arkadaslar merhaba 2 kizima surekli betonit kum kullaniyorum ve gayette memnunuz bu durumdan onlarda bizde. Fakat kristal kuma merak sardim. Kullananlar yorum yaparsa sevinirim :) eger kizlar sevicekse ve karliya geliyorsa gecmeyi dusunuyoruz ( kar ucret bakimindan degil. Emiciligi ve ne kadar sure kullanilabildigi )

4 CEVAP

Gul36

Kristal dedikleriniz silika kumlarsa eğer, aman merak salmayın. Hem biz hem kedilerimiz için sağlıksız silikalar. Kanserojen içeriyorlar.

Gul36

Ayrıca emiciliği olsa da çok kötü bir görüntü oluşuyor ve kısa sürede kötü kokuyorlar. Silikanın zararlı olduğunu öğrenmeden önce biz de kullanmış ve hiç memnun kalmamıştık.

Kerkenez

Betonit sanki daha kullanisli.kedi tuvaletinin üzerini daha rahat kapata bilir

goknur

Gul36 az once okudum internette dedigin gibi zararliymis.