Gerçekten Gerekli Mi Kullanmalımıyım?

paytakcat_

kediler için macun kullanılıyormuş pek bir bilgim yok açıkcası.. ve önemli olduğunu duydum ama ya tadını falan sevmezse?

7 CEVAP

pamuk18pamuk

Macunların çeşitleri var, tüy yumağı önleyici, Multi vitamin veya tüyler ve deri sağlığı için olan var. Çok gerekli değil eğer kediniz uzun tüylü değilse yada vitamine ihtiyacı yoksa ama Gimcat marka maltları öneririm benim kedim tadını beğenmişti

Tikih

Kediler büyüdükçe tüy kusmaya başlıyorlar . Macun bunun için veriliyor . Bence gerekli fakat iyice araştırın ben kedime aldım fakat hiç yemedi :) tadını sevmedi galiba petlebideki yorumlara bakıp alabilirsiniz

Kedimekim

Size gimcat önerebilirim benim kedim kutusunu gördüğü an cılgına dönuyor. Bence bir kac markanin kücük versiyonlarini ( 20 gramlık ) alarak en sevdiğıni secebilirsiniz. Gercekten bu maltlar kurtarici

paytakcat_

tamamdır. teşekkür ederim :)

paytakcat_

teşekür ederim :))

Sudeckmkc

Eğer kediniz tüylerini dışkıyla atamayıp kusmaya çalışıyorsa hırıltılı öksürüp öğürüyorsa almanız gerekli. Gimcat bana pahalı geldiği için trixie'nin peynirlisini kullanmıştım işe yaramıştı :)

KediliBaba

Mant şart değil bir kabın içinde çim yetiştirin kediniz onu yer ve tüyleri kusar zaman zaman doğada bunu yapıyorlar malt kusmadan boşaltım yolu ile atması için ben kullanmıyorum hiç de kullanmadım 30 senedir kedi besliyorum.