Tuvaletini Yapınca Bazen Kapatıyor, Neden Acaba?

Herkese merhaba, oğlum yakında 1 yaşına girecek kısır , sarman tekir. Biraz da agresif bir kedi. Kimi zaman şöyle haftada 1_2 kere büyük tuvaletini yaptıktan sonra üzerini kapatmıyor. Farkedince bazen alıyorum hemen, bazen de ben kapatıyorum. Kumunu gün aşırı temizliyorum, bebek küveti kullanıyorum kum kabı olarak , kumunu da bolca koyuyorum... Õnceden pek olmazdı.. bilemedim bir fikrinizi sorayım dedim. Teşekkürler

5 CEVAP

Tikih

Haftada 2 kere az biraz sanki bizimki günde 2 kere çıkıyor . Bazen benim kedimde örtmüyor . Bu sizi cezalandırma hareketi olabilir . Vey huyuda olabilir . Ben böyle yaptığında şşşşttt diyerek tuvaletine götürüp koklatıyorum oda anlayıp kapatıyor hemen

Birde tuvaletine günlük 1_2 düzenli çıkıyor kapatmama durumu haftada 1_2 : )

Tamam bende bı deniym, herşeyin farkında ve anlıyor. İşe yarar umarım

Birde tuvaletine günlük 1_2 düzenli çıkıyor kapatma durumu haftada 1_2 : )

Normal bir durum bizim kedilerde kapatıyor üstünü gayret sağlıklı