Kısırlaştırılmış Kedi Maması?

Kedimekim

Erkek kedim bugün kısırlaştırıldı fakat mama işini sormayı unutmuşum. Şu an 1 ay gidecek kadar Sanabelle tahılsız yavru kedi maması var. Kısırlaştırılmış kedi maması o bittikten sonra kullansam bir sakıncası olur mu ?

2 CEVAP

Minikbella

Hayır olmaz ama o bitince kısırlaştırılmış kedi mamasina geçin bence çünkü aksi takdirde kilo problemi yaratabiliyor

paytakcatt

Bir sorun olacağını düşünmüyorum ama tehlikeye atmadan bence mama değişikliği yapmalısınız.. Benim kedimde dün operasyon geçirdi. bugün çok daha iyi.. Biz hemen mama değişikliği yaptık. Mamasını da çok sevdi Size önerimiz Royal canin kısırlaşmış kedi maması.. :)