Kedim Fazla Isırıyor Ne Yapabilirim

paytakcat_

şu an diş çıkarıyor bu nedenle ısırıyor diye düşünüyorum ama çok fazla ısırıyor ve alışkanlık haline getirmesinden koruyorum. bu konuda sert davranmalı ve izin vermemeli miyim yoksa yapabileceğim bir şey var mı ?

3 CEVAP

Minikbella

Ben kedim için oyuncaklar diktim. Fare , balık ve çoraptan da ahtapot yaptım onun içine catnip atarsanız biraz bence dişlerini kasımaşı için onları ısırabilir.

paytakcat_

teşekkür ederiz:))

Minikbella

Rica ederim oyuncakların yapımını YouTube de rahatlıkla bulabilirsiniz. DIY cat toy derseniz her türlüsü çıkar karşınıza :)