Proline Kedi Maması Nasıl Bir Mama?

nao

Proline kedi maması hakkında fikriniz var mı, tavsiye eder misiniz? İnternette araştırdım, pek yeterli bilgiye ulaşamadım maalesef. Evimin yakınında bir markette çok uygun fiyata satılıyor, bir paket denemek için tavuklu yavru kedi maması aldım, kedime verdim bayıla bayıla yedi. İçerik olarak da göz attım (her ne kadar çok anlamasam da) gayet iyi göründü gözüme. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

8 CEVAP

Anonymus944867

2 yıl önceki soruya cevap veren zeki arkadaşı tebrik ediyorum

felishuman

Tavuklu yetişkin kedi mamasını inceledim, içeriği kötü değil ama iyi de diyemem fiyat/kalite oranı iyi görünüyor sadece. Ev kedinize alıyorsanız daha iyi bir mama almanızı öneririm yine de. Beni içinde tavuk yan ürünü ve tuz olması tedirgin etti. İçinde tavuk unu, balık unu ya da türevleri, yan ürünü yazan mamalardan kaçınmanızı öneririm. Yine içinde tuz, şeker, katkı maddeleri olan, tahıl miktarı fazla olan mamaları satın almamanızı öneririm bunlar bir mamada bulunabilecek sağlıksız şeylerdir.

pongul

berbat bir mama.

nao

@Minikbella profine değil proline. İnternette de proline mama araştırdığımda profine mamayla ilgili bilgi çıkıyor hep karşıma. Acaba yeni bir mama falan da ondan mı?

Nanelimon44

Önermem royal canin öneririm

paytakcatt

tam bilmiyorum açıkcası ama bence veteriner hekiminize sorabilirsiniz. Benim size önerebileceğim royal canin var ben de kullanıyorum:)

Minikbella

Profine mama orta seviyede kaliteli bir mamadir proplandan bir tik daha geridedir diyeyim sizd

Minikbella

Yazım hatası için özür dilerim bazen telefonum da yanlış düzeltiyor